Zámerom projektu Kino* je prinášať kvalitné filmové projekcie nielen obyvateľom Bátoviec a okolitých miest či obcí, ale aj slovenským a zahraničným umelcom, ktorý celoročne pracujú v priestoroch Divadla Pôtoň počas rezidenčných pobytov.

Pred prijatím ambien, svojmu lekárovi, ak ste alergický na neho; alebo ak máte akékoľvek iné alergie. Tento výrobok môže obsahovať pomocné látky, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie či iné problémy. Porozprávajte sa so svojím lekárnikom pre viac informácií. Pred použitím tento ambien schlafmittel und zolpidem liek, informujte svojho lekára alebo lekárnika vašu anamnézu, najmä: ochorenie obličiek, ochorenie pečene, duševné problémy / nálady (ako je depresia, myšlienky na samovraždu), osobné alebo rodinnej anamnéze pravidelného užívania / zneužívanie drog / alkoholu / ďalších látok, osobné alebo rodinnej anamnéze námesačnosti, problémy pľúca / dýchanie (ako je chronická obštrukčná pľúcna choroba-CHOCHP, spánkového apnoe), určité ochorenia svalov (myasthenia gravis). Účinky tejto drogy môže trvať aj potom, čo prebudí druhý deň môžete mať pocit, výstraha, ale nie jasne myslieť dosť riadiť.

Divadlo Pôtoň chce vo svojich priestoroch nadviazať na éru niekdajšieho klasického kina Hviezda v Bátovciach, ktoré naposledy premietalo začiatkom 90-tych rokov. Počas letných mesiacov bude časť programu kina vysunutá do exteriérov divadla.

 

AKTUÁLNY MESAČNÝ PROGRAM

 

Programová stratégia kina je zameraná na nasledovné 4 divácke skupiny:

  1. Odvážny divák – nosná programová línia zameraná na európsku a svetovú artovú kinematografiu.
  2. Divák zvedavý – sekcia dokumentárnych a hraných dokumentárnych filmov prevažne zo slovenskej filmovej produkcie, ale aj zo zahraničia. Do tejto sekcie bude nepriamo spadať aj séria prednášok o filme a filmovej tvorbe, o dejinách filmu, televízii a reklame.
  3. Divák v plienkach – programová línia hraného a animovaného filmu určená detskému divákovi a mladým rodinám
  4. Divák / pamätník – programová línia (tvorená najmä v spolupráci so Slovenským filmovým ústavom) zameraná na slovenskú filmovú tvorbu spred roku 1989 určená predovšetkým seniorom, ale aj iným vekovým kategóriám, ktoré chcú zažiť nostalgiu starých jednosálových kín.

Digitalizáciu Kina* Divadla Pôtoň podporil Audiovizuálny fond.

avf_logo (1)

Divadlo Pôtoň / Kino* je členom:

asfk_partner
antena_partner
kinedok
https://www.poton.sk/kino-hviezda/