Organizujete kultúrne podujatie, školenie alebo workshop? Chcete zrealizovať pre vašu organizáciu alebo firmu teambuilding? Chceli by ste sa stretnúť so svojimi príbuznými na rodinnej oslave? Chcete, ale nemáte na to priestor? Čo tak využiť naše priestory. Ponúkame možnosť krátkodobých prenájmov v kultúrnom centre v Bátovciach. K dispozícii máme Veľkú sálu, Štúdio, vestibul s barovým zázemím a exteriérové priestory Parku umenia.

Ak by ste mali záujem o prenájom priestorov, tak nám napíšte e-mail, v ktorom uvediete nasledovné základné informácie:
– dátum a čas podujatia, ktoré plánujete
– očakávaný počet návštevníkov
– o aký typ podujatia alebo akcie ide (napr. workshop, školenie, prednáška, naštudovanie nového diela, spoločenská akcia alebo rodinná oslava).

Umelecké projekty, aktivity nekomerčného charakteru alebo dlhodobejšie prenájmy podporíme zľavneným nájmom.

Veľká sála

Priestor vhodný na koncerty, divadlo, výstavy, kino, workshopy, prednášky, diskusie, ale aj pre spoločenské podujatia. Maximálna kapacita priestoru je 150 ľudí. Veľká sála je vybavená svetelnou, zvukovou a projekčnou technikou.
V sále je k dispozícii tanečný baletizol v čiernej alebo bielej farbe.

Štúdio

Priestor vhodný na koncerty, divadlo, výstavy, kino, workshopy, prednášky a diskusie. Maximálna kapacita priestoru je 15 – 40 ľudí, podľa typu aktivity. Štúdio je vybavené čiernym tanečným baletizolom, zatemnením okien a operatívne môže byť vybavené základnou zvukovou a svetelnou technikou podľa potreby.

Vestibul s barovým zázemím

Priestor vhodný na prednášky, diskusie, školenia, rodinné posedenia alebo pracovné stretnutia. Je rozdelený na dve časti – centrálna časť vestibulu a barová časť. K dispozícii je aj príručná kuchynka. Kapacita priestoru je do 50 ľudí.

Park umenia

Priestor je vhodný na rodinné oslavy, spoločenské akcie a kultúrne podujatia. Centrálna časť parku má viac než 2000 metrov štvorcových a je situovaná za budovou kultúrneho centra. Súčasťou je terasa a posedenie s ohniskom. V noci je park podsvietený led svietidlami.
V priestore je možné cez subdodávateľa zabezpečiť stoly so stoličkami, party stany a catering.

par-umenia

Ubytovanie

Kultúrne centrum disponuje 5 izbami. V prípade potreby a záujmu je možné k prenájmu doobjednať aj ubytovanie.

Súpis technického vybavenia a presné špecifikácie priestorov nájdete na tejto stránke.

Fotografie: Katarína Hudačinová