Ubytujte sa v kultúrnom centre a spoznajte hranice regiónov Tekova a Hontu. Naše izby sú k dispozícii od 15 Eur na osobu a noc. Podporte našu činnosť vašim výletom na slovenský vidiek.

Nie sme hotel a ani penzión. Naši hostia by mali rešpektovať, že sme kultúrna a umelecká organizácia. Neposkytujeme žiadne welness služby a ani stravovanie.


Veľká sála

Priestor vhodný na koncerty, divadlo, výstavy, kino, workshopy, prednášky, diskusie, ale aj pre spoločenské podujatia. Maximálna kapacita priestoru je 150 ľudí. Veľká sála je vybavená svetelnou, zvukovou a projekčnou technikou.
V sále je k dispozícii tanečný baletizol v čiernej alebo bielej farbe.

Štúdio

Priestor vhodný na koncerty, divadlo, výstavy, kino, workshopy, prednášky a diskusie. Maximálna kapacita priestoru je 15 – 40 ľudí, podľa typu aktivity. Štúdio je vybavené čiernym tanečným baletizolom, zatemnením okien a operatívne môže byť vybavené základnou zvukovou a svetelnou technikou podľa potreby.

Vestibul s barovým zázemím

Priestor vhodný na prednášky, diskusie, školenia, rodinné posedenia alebo pracovné stretnutia. Je rozdelený na dve časti – centrálna časť vestibulu a barová časť. K dispozícii je aj príručná kuchynka. Kapacita priestoru je do 50 ľudí.

Park umenia

Priestor je vhodný na rodinné oslavy, spoločenské akcie a kultúrne podujatia. Centrálna časť parku má viac než 2000 metrov štvorcových a je situovaná za budovou kultúrneho centra. Súčasťou je terasa a posedenie s ohniskom. V noci je park podsvietený led svietidlami.
V priestore je možné cez subdodávateľa zabezpečiť stoly so stoličkami, party stany a catering.

par-umenia

Ubytovanie

Kultúrne centrum disponuje 5 izbami. V prípade potreby a záujmu je možné k prenájmu doobjednať aj ubytovanie.

Súpis technického vybavenia a presné špecifikácie priestorov nájdete na tejto stránke.
Fotografie: Katarína Hudačinová