Divadlo Pôtoň pripravuje v termíne 14. – 15. júna 2014 workshop sieťotlače. Workshop je určený všetkým, ktorí majú záujem o handmade výrobky, ktorí sa neboja zašpiniť si ruky od farby, všetkým tým, ktorým už lezú na nervy neoriginálne a tuctové motívy na odevoch v obchodoch a butikoch.

Vydajte sa s nami do boja proti sériovým grafickým a výtvarným plagiátom. Naučte sa vytvárať vlastné originálne motívy a realizovať ich formou sieťotlače na tričká, šaty a mikiny. Prihláste sa na workshop už dnes. Stačí napísať e-mail na divadlo@poton.sk a zašleme vám kompletné inštrukcie k pripravovanému workshopu.

Workshop bude prebiehať pod lektorským vedením českých výtvarníkov zoskupených v štúdiu Kredenc v priestoroch Divadla Pôtoň, Bátovce.

Budete mať k dispozícii všetky potrebné nástroje a bude vám vysvetlená celá procedúra sieťotlače na textil. Počas workshopu si vyrobíte svoje prvé kusy oblečenia, ktoré budú len a len vaše.

Účastnícky poplatok za workshop: 25 Eur.
Maximálny počet účastníkov: 6 osôb.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Impulz pre hercov, tanečníkov a performerov

Divadlo Pôtoň pripravuje v termíne 27. - 30. októbra 2018 workshop Impulz 2018 s lektormi Tomom Rychetským, Denisou Musilovou, Ivetou Ditte Jurčovou a Michalom Dittem.
Čítať viac...

Zakázané povrchy a piata PechaKucha

Divadlo Pôtoň pripravuje vernisáž výstavy Zakázané povrchy Petra Cvika a piate vydanie Pecha Kucha Night. Piatok 2. marca 2018 bude kultúrne centrum v Bátovciach naplnené vizuálnym umením, občianskym aktivizmom, literatúrou a zaujímavými projektami, ktoré prídu odprezentovať hostia z rôznych regiónov Slovenska.
Čítať viac...

Equinoxe v Bátovciach

Slovenská premiéra medzinárodnej divadelnej koprodukcie Equinoxe, na ktorej spolupracovali umelci z Francúzska, Mexika, Slovenska a Maďarska od začiatku roka 2012. Premiéra sa uskutoční vo štvrtok 14. novembra 2013 o 19:00 v priestoroch Divadla Pôtoň, ktoré je slovenským partnerom medzinárodného projektu.
Čítať viac...

Buďte aj vy Divadlo Pôtoň!

Využite možnosť stať sa členom Klubu Divadla Pôtoň a získajte viaceré benefity pri každej návšteve divadla. Je to jednoduché!
Čítať viac...

Závery z celoslovenskej konferencie Impulz

Účastníci konferencie navrhujú systémové opatrenia vzdelávania publika, ktoré sú nevyhnutné pre oživenie kultúrnosti občanov Slovenskej republiky a pre ozdravenie demokratickej spoločnosti.