Letný tábor súčasného umenia je platforma pre mladých umelcov, adeptov na štúdium na umeleckých školách, študentov umeleckých škôl, ale aj ich čerstvých absolventov a amatérskych tvorcov, ktorí chcú pracovať pod vedením skúsených lektorov – tvorcov, zaoberajúcich sa vo svojej tvorbe spracovávaním kontroverzných, či tabuizovaných tém, avšak, nie z hľadiska ich možnej bulvárnosti, práve naopak, z hľadiska ich spoločenskej, občianskej a umeleckej naliehavosti.

Súčasťou letného tábora angažovaného umenia bude sprievodný prezentačný program, ktorého dramaturgia kládla dôraz na spoločensky angažovaných tvorcov a umelecké skupiny.

PODMIENKY NA WORKSHOPE

Ubytovanie:
v priestoroch základnej školy (spacák, karimatka – vlastné) alebo vo vlastnom stane v záhrade Divadla Pôtoň

Strava:
raňajky a obed

Účastnícky poplatok:  
90 Eur (so stravou), 45 Eur (bez stravy)

 

PRIHLÁŠKA

Prihláste sa zaslaním správy na e-mailovú adresu divadlo@poton.sk , zadajte vybraný workshop a špecifikujte či máte záujem o stravu alebo nie. Upozorňujeme však, že letný tábor prebieha na dedine, kde nie je žiadna reštaurácia. Prihlášku bez stravy odporúčame iba odolným účastníkom bez potreby celotýždennej teplej stravy.

Prihlášku je potrebné zaslať  do 11. júna 2014.

 

Viac informácií o workshopoch na letnom tábore aBASTA získate na tejto stránke.

 

V prípade nejasností kontaktujte koordinátora projektu na telefónnom čísle 0948 112 799 alebo e-mailom na adresepolovkova@poton.sk.

 

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva kultúry SR.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Michal Paľko je na rezidencii

Michal Paľko je na rezidenčnom umeleckom pobyte v Centre umenia a kreativity. Väčšinu času pracuje na židovskom cintoríne. A o tomto čase nám napísal.
Čítať viac...

Premiéra: Terra Apathy

Divadlo Pôtoň pripravuje premiéru a online reprízy inscenácie Terra Apathy. Nový projekt čerpá z príbehu obce Horné Opatovce, ktorá po výstavbe hlinikárne v Žiari nad Hronom čelila ekologickej katastrofe a v roku 1969 bola uznesením vlády Československej socialistickej republiky zlikvidovaná a vymazaná z mapy.
Čítať viac...

OPEN CALL 2018

OPEN CALL: RESIDENCY AT SLOVAK COUNTRYSIDE 2018
Čítať viac...

Workshop: kultúrny manažment a produkcia

Chcete si vyskúšať, aké je to byť súčasťou projektového tímu v nezávislom kultúrnom centre na vidieku? Chcete si vyskúšať komunikáciu so sponzormi, s mediálnymi partnermi, umelcami a ostatnými členmi tímu? Máte záujem dozvedieť sa ako projekt v oblasti kultúry vzniká, čím treba začať, ako na ňom pracovať a ako na nič dôležité nezabudnúť? Prihláste sa do 1. marca 2016 na workshop Impulz 2016, ktorý sa uskutoční v termíne 18. - 20. marca 2016 v Divadle Pôtoň.
Čítať viac...

Open call na dobrovoľnícku stáž

Pozývame mladých ľudí vo veku 18 až 30 rokov na trojtýždňové dobrodružstvo pri prípravách a realizácii medzinárodného umeleckého festivalu Into the Miracles.
Čítať viac...

Hľadáme dobrovoľníkov!

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí by s nami spolupracovali na prípravách prvých aktivít veľkého medzinárodného projektu, ktorý realizujeme s partnermi z Nórska, Islandu a Lichtenštajnska.