Divadlo Pôtoň ponúka prácu na dohodu.
Pracovná pozícia – manažér predaja (predaj predstavení).

Požadované podmienky:
– ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
– výborné ovládanie slovenského jazyka a gramatiky
– ovládanie základov práce s počítačom (internet, e-mail, word, excel)
– vítaný vodičský preukaz skupiny B

Finančné a pracovné podmienky:
– nutné zaškolenie počas jedného týždňa v Divadle Pôtoň v Bátovciach
– práca sa dá vykonávať v divadle alebo z domu podľa osobných preferencií
– odmena je flexibilná podľa výkonu (50% zo zisku z predstavenia)

 

Žiadosti so stručným životopisom posielajte na jurcova@poton.sk.

wanted
Podobné príspevky
Čítať viac...

aBASTA 2014

Prihláste sa na workshopy v rámci letného umeleckého tábora aBASTA, ktorý sa uskutoční 13. júna - 18. júla 2014 v priestoroch Divadla Pôtoň. Lektormi sú Viera Dubačová, Martin Dufek, Beáta Kolbašská, Eva Klinčoková, Jakub Pišek, Jaroslav Viňarský.
Čítať viac...

Denný letný tábor Impulz

Kultúrne centrum Pôtoň otvára začiatkom leta Denný letný tábor Impulz 2022 pre deti vo veku 8 - 11 rokov. Hlavným cieľom tábora je rozvoj kreativity detí a budovanie nových priateľstiev. Súčasťou tábora sú pohybové aktivity, divadelné cvičenia, a kreatívne aj športové hry. Aktivity prebiehajú v angličtine. Denný tábor Impulz je bezplatný.
Čítať viac...

Open Call: Resurrection of Miracle

Divadlo Pôtoň vyhlasuje otvorenú výzvu pre performerov, videoartistov a kostýmových výtvarníkov k pripravovanej koprodukčnej nórsko-slovenskej inscenácii. Dedlajn pre zasielanie prihlášok je 15. júla 2021.
Čítať viac...

Open call for young performers for a 2-day workshop

We are looking for participants for a new theatre media project. In this short workshop we will make short video sequences on the topic described below. An ideal participant/actor/actress/performer for this project is an open-minded artist, who is capable of co-working with new people, happy to improvise and enjoy a full day's work.
Čítať viac...

Rezidenčný program pre rok 2017

Divadlo Pôtoň ponúka slovenským umelcom pracovný a tvorivý priestor na slovenskom vidieku. Umelci sa môžu uchádzať o 20 rezidenčných pobytov, ktoré divadlo vyblokovalo pre rok 2017. Prihlášky je potrebné odoslať do 15. septembra 2016.
Čítať viac...

Psota na Slovensku 2018

Divadlo Pôtoň pripravuje ďalšiu edíciu vzdelávacích programov pre študentov vysokých a stredných škôl - Psota na Slovensku 2018. Súčasťou programu bude aj inscenácia Americký cisár, ktorá získala Dosky 2018 za najlepšiu inscenáciu divadelnej sezóny.