Divadlo Pôtoň spúšťa od mája pre svojich verných divákov platformu “Klub Divadla Pôtoň”. Využite túto možnosť, staňte sa členom klubu a získajte benefity verného diváka – je to jednoduché.

Členom Klubu Divadla Pôtoň sa stane každý divák, ktorý navštívi podujatia divadla v Bátovciach a zaplní 6 položiek Karty návštevníka. Kartu návštevníka so šiestimi prázdnymi políčkami dostanete divák na pokladni divadla pred akýmkoľvek podujatím Divadla Pôtoň. Zároveň s Kartou návštevníka získava divák prvú pečiatku za účasť na podujatí. V momente, keď divák získa 6 pečiatku za šieste podujatie, stáva sa členom Klubu Divadla Pôtoň. Každý člen klubu bude držiteľom preukazu vystaveného na konkrétnu osobu a bude neprenosný.

abortion pill cytotec online

Čo to znamená byť v takomto klube?

Člen Klubu má automatickú zľavu na všetky produkcie v Divadle Pôtoň* a to 50% z celkovej ceny vstupenky, získava zľavový kupón na nákup v obchode ZOR a stane sa držiteľom jedinečnej pozvánky na premiéry, prípadne iné významné podujatia v Divadle Pôtoň.

Špeciálne členstvo pre učiteľov

Divadlo Pôtoň si uvedomuje poslanie učiteľov, ktorí majú vplývať na vzdelanie, výchovu a vzťah mladých ľudí k umeniu a kultúre. Preto pre všetkých učiteľov, ktorí požiadajú o členstvo v Klube Divadla Pôtoň, sú pripravené špeciálne preukazy, ktoré im zabezpečia zľavu vo výške 70% z celkovej ceny vstupenky na všetky podujatia Divadla Pôtoň*.

*zľavy platia na všetky produkcie s výnimkou Kina (filmových projekcií), kde sa divadlo musí riadiť cenami vstupného určenými distribútorom filmov.

Pre akékoľvek informácie týkajúce sa podmienok členstva v Klube Divadla Pôtoň, kontaktujte koordinátora platformy na adrese divadlo(zavináč)poton.sk.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Leto uzavrie hudba Philipa Glassa

Leto v Divadle Pôtoň uzavrie 25. augusta 2017 koncert Fera Királyho PHILIP GLASS – DANCES. Hudobník sa tam vracia po dvoch rokoch, aby zahral ďalšie raritné skladby amerického minimalistu, ktoré doposiaľ neboli uvedené na Slovensku a málo sa hrávajú aj v zahraničí. Postupne sa v Bátovciach končí aj séria deviatich rezidenčných pobytov, o ktoré mali záujem najmä vizuálni umelci a divadelníci.
Čítať viac...

Pastierska symfónia v národnom divadle

Pastierska symfónia v Slovenskom národnom divadle, Americký cisár v Slovenskom komornom divadle a Debris company na slovenskom vidieku.
Čítať viac...

OPEN CALL In memoriam: Human

Divadlo Pôtoň hľadá mladých umelcov vo veku 18 - 30 rokov, ktorí by sa zúčastnili medzinárodného projektu In Memoriam: Human a tvorili tak slovenskú skupinu účastníkov. V projekte sú zapojení aj mladí umelci z Francúzska, Jordánska a Palestíny. In Memoriam: Human si ako nosnú tému vzal tému ĽUDSKOSŤ.
Čítať viac...

Palestínsky divadelník rozpráva o živote v utečeneckom tábore

Divadelnú inscenáciu, ktorá na základe osobných skúseností autora hovorí o živote v utečeneckom tábore, uvedie 26. a 27. novembra 2016 Divadlo Pôtoň v Bátovciach. Dafa Puppet Theatre odohrá predstavenie Smooth life (Ľahký život) v angličtine s českými titulkami. Zakladateľ divadla Husam Abed je palestínsky bábkoherec, hudobník a sociálny pracovník.
Čítať viac...

Divadlo Pôtoň bez divadelných prázdnin

Divadlo Pôtoň je aj tohto roku divadlom bez divadelných prázdnin. Aktivity mladého kreatívneho priestoru v bývalom kultúrnom dome v Bátovciach plynule prechádzajú počas dvanástich mesiacov po celý rok. Deväť rezidenčných pobytov dáva možnosti nielen divadelným tvorcom a študentom divadelných škôl VŠMU a DAMU, ale aj tvorcom vizuálneho umenia. Ďalej je to ponuka Letného kina pod hviezdami a na koniec augusta je avizovaný koncert s názvom Fero Király hrá Philipa Glassa.