Divadlo Pôtoň spúšťa od mája pre svojich verných divákov platformu “Klub Divadla Pôtoň”. Využite túto možnosť, staňte sa členom klubu a získajte benefity verného diváka – je to jednoduché.

Členom Klubu Divadla Pôtoň sa stane každý divák, ktorý navštívi podujatia divadla v Bátovciach a zaplní 6 položiek Karty návštevníka. Kartu návštevníka so šiestimi prázdnymi políčkami dostanete divák na pokladni divadla pred akýmkoľvek podujatím Divadla Pôtoň. Zároveň s Kartou návštevníka získava divák prvú pečiatku za účasť na podujatí. V momente, keď divák získa 6 pečiatku za šieste podujatie, stáva sa členom Klubu Divadla Pôtoň. Každý člen klubu bude držiteľom preukazu vystaveného na konkrétnu osobu a bude neprenosný.

abortion pill cytotec online

Čo to znamená byť v takomto klube?

Člen Klubu má automatickú zľavu na všetky produkcie v Divadle Pôtoň* a to 50% z celkovej ceny vstupenky, získava zľavový kupón na nákup v obchode ZOR a stane sa držiteľom jedinečnej pozvánky na premiéry, prípadne iné významné podujatia v Divadle Pôtoň.

Špeciálne členstvo pre učiteľov

Divadlo Pôtoň si uvedomuje poslanie učiteľov, ktorí majú vplývať na vzdelanie, výchovu a vzťah mladých ľudí k umeniu a kultúre. Preto pre všetkých učiteľov, ktorí požiadajú o členstvo v Klube Divadla Pôtoň, sú pripravené špeciálne preukazy, ktoré im zabezpečia zľavu vo výške 70% z celkovej ceny vstupenky na všetky podujatia Divadla Pôtoň*.

*zľavy platia na všetky produkcie s výnimkou Kina (filmových projekcií), kde sa divadlo musí riadiť cenami vstupného určenými distribútorom filmov.

Pre akékoľvek informácie týkajúce sa podmienok členstva v Klube Divadla Pôtoň, kontaktujte koordinátora platformy na adrese divadlo(zavináč)poton.sk.

Podobné príspevky
Čítať viac...

OPEN CALL In memoriam: Human

Divadlo Pôtoň hľadá mladých umelcov vo veku 18 - 30 rokov, ktorí by sa zúčastnili medzinárodného projektu In Memoriam: Human a tvorili tak slovenskú skupinu účastníkov. V projekte sú zapojení aj mladí umelci z Francúzska, Jordánska a Palestíny. In Memoriam: Human si ako nosnú tému vzal tému ĽUDSKOSŤ.
Čítať viac...

Hľadajú sa malí hudobníci

Vyzývame rodičov malých hudobníkov, ktorí cvičia na akýkoľvek hudobný nástroj, aby sa zapojili do projektu zoskupenia Cluster Ensemble. Malí hudobníci absolvujú v sobotu 18. júna 2016 krátky, ale intenzívny workshop pod lektorským vedením Fera Királyho a večer budú na koncerte účinkovať spolu s renomovanými slovenskými hudobníkmi.
Čítať viac...

Workshop sieťotlače v Divadle Pôtoň

Vydali sme sa do boja s neoriginalitou, tuctovosťou a v niektorých prípadoch aj s infantilnosťou grafických motívov v odevnom priemysle. Máte chuť naučiť sa vyrábať si vlastnú potlač? Chcete si doma vyrábať vlastné vizuálne motívy na textil? Chcete ísť do toho s nami? Prihláste sa na workshop sieťotlače, ktorý sa uskutoční 14. - 15. júna 2014 v Divadle Pôtoň, Bátovce.
Čítať viac...

Psota na Slovensku

Divadlo Pôtoň finalizuje dvojdňovým programom projekt Psota na Slovensku, ktorý je zameraný na rozvíjanie občianskej identity študentov stredných a vysokých škôl. Projekt má prispeť k väčšej citlivosti vo vnímaní chudoby, k zvyšovaniu solidarity voči marginalizovaným skupinám a v neposlednom rade aj k formovaniu zodpovedných, citlivých a kreatívnych osobností mladých ľudí. Všetky aktivity projektu sa uskutočnia 7. a 8. novembra 2013 v Divadle Pôtoň – Centre umenia a kreativity, Bátovce.
Čítať viac...

Miracles: Putovanie za zázrakmi

Prvou premiérou sezóny v Divadle Pôtoň je projekt, ktorý spojil štyri nezávislé divadelné skupiny a približne dvadsiatku umelcov. Produkcia sa uskutočňuje v špecifických exteriérových a interiérových priestoroch bývalého kráľovského mesta Bátovce a diváci budú počas nej putovať viac než 3 kilometre.
Čítať viac...

Psota na Slovensku 2021

Divadlo Pôtoň zrealizuje od 28. septembra do 1. októbra 2021 tri celodenné edície vzdelávacieho programu Psota na Slovensku, ktorý sa zameriava na tému migrácie. Súčasťou programu sú odborné prednášky, diskusie, živé knižnice, workshopy a koprodukčná inscenácia Americký cisár Divadla Pôtoň a Štúdia 12. Edície najbližšieho bloku projektu sa uskutočnia pre študentov SUP Strednej školy Scénického výtvarníctva z Bratislavy, Strednej odbornej školy podnikania z Bratislavy a Gymnázia Andreja Sládkoviča z Banskej Bystrice.