Organizujete kultúrne podujatie, školenie alebo workshop? Chcete zrealizovať pre vašu organizáciu alebo firmu teambuilding? Chceli by ste sa stretnúť so svojimi príbuznými na rodinnej oslave? Chcete, ale nemáte na to priestor? Čo tak využiť priestory kultúrneho centra na slovenskom vidieku. Ponúkame možnosť krátkodobých prenájmov v kultúrnom centre v Bátovciach. K dispozícii máme Veľkú sálu, Štúdio, vestibul s barovým zázemím a exteriérové priestory Parku umenia.

Ak by ste mali záujem o prenájom priestorov, tak nám napíšte e-mail, v ktorom uvediete nasledovné základné informácie:
– dátum a čas podujatia, ktoré plánujete
– očakávaný počet návštevníkov
– o aký typ podujatia alebo akcie ide (napr. workshop, školenie, prednáška, naštudovanie nového diela, spoločenská akcia alebo rodinná oslava).

Umelecké projekty, aktivity nekomerčného charakteru alebo dlhodobejšie prenájmy podporíme zľavneným nájmom.

Všetky informácie o priestoroch, kapacite a technických podmienkach nájdete tu.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Psota na Slovensku

Divadlo Pôtoň finalizuje dvojdňovým programom projekt Psota na Slovensku, ktorý je zameraný na rozvíjanie občianskej identity študentov stredných a vysokých škôl. Projekt má prispeť k väčšej citlivosti vo vnímaní chudoby, k zvyšovaniu solidarity voči marginalizovaným skupinám a v neposlednom rade aj k formovaniu zodpovedných, citlivých a kreatívnych osobností mladých ľudí. Všetky aktivity projektu sa uskutočnia 7. a 8. novembra 2013 v Divadle Pôtoň – Centre umenia a kreativity, Bátovce.
Čítať viac...

Trojkilometrová púť za zázrakmi

Každé jedno dielo pracuje s rôznymi formálnymi a výrazovými prostriedkami. Diváci, ktorí budú putovať viac než tri kilometre za súčasným umením, po rôznych lokalitách bývalého kráľovského mesta, sa stretnú s prvkami súčasného tanca, fyzického divadla, vážnej hudby, opery, videoartu, ale aj so zvukovými a výtvarnými inštaláciami.
Čítať viac...

Záhrada sa mení na Park umenia

Divadlo Pôtoň od septembra revitalizuje exteriérové plochy v okolí budovy na Park umenia – zelené epicentrum kultúry a umenia na slovenskom vidieku. Celkové investície presiahnu 56.000 eur, prevažne zo zdrojov Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR. Oficiálne otvorenie nového parku sa uskutoční v marci 2022.
Čítať viac...

Pripravujeme nórsko-slovenskú koprodukčnú inscenáciu

V Bátovciach odštartoval druhý rezidenčný umelecký pobyt medzinárodného projektu Vzkriesenie zázraku. Kultúrne a umelecké centrum Pôtoň hostí nórskeho režiséra Marcelina Martina Valienteho, ktorý spoločne so slovenskými umelcami pripravuje site specific performanciu "The call from the Terrace".