Organizujete kultúrne podujatie, školenie alebo workshop? Chcete zrealizovať pre vašu organizáciu alebo firmu teambuilding? Chceli by ste sa stretnúť so svojimi príbuznými na rodinnej oslave? Chcete, ale nemáte na to priestor? Čo tak využiť priestory kultúrneho centra na slovenskom vidieku. Ponúkame možnosť krátkodobých prenájmov v kultúrnom centre v Bátovciach. K dispozícii máme Veľkú sálu, Štúdio, vestibul s barovým zázemím a exteriérové priestory Parku umenia.

Ak by ste mali záujem o prenájom priestorov, tak nám napíšte e-mail, v ktorom uvediete nasledovné základné informácie:
– dátum a čas podujatia, ktoré plánujete
– očakávaný počet návštevníkov
– o aký typ podujatia alebo akcie ide (napr. workshop, školenie, prednáška, naštudovanie nového diela, spoločenská akcia alebo rodinná oslava).

Umelecké projekty, aktivity nekomerčného charakteru alebo dlhodobejšie prenájmy podporíme zľavneným nájmom.

Všetky informácie o priestoroch, kapacite a technických podmienkach nájdete tu.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Keď je divadlo závislé na počasí

Sme neustále na stránkach SHMÚ, na nórskych družiciach a úpenlivo striehneme na to, aké bude v nedeľu počasie. Je to po prvýkrát, kedy si uvedomujeme, že je náš projekt závislý od toho, či bude pekne a teplo. Nielen kvôli účinkujúcim, ale ja kvôli divákom. Je to však vec, ktorú ako jedinú nedokážeme ovplyvniť, povedal riaditeľ Divadla Pôtoň Michal Ditte.
Čítať viac...

Denný letný tábor Impulz

Kultúrne centrum Pôtoň otvára začiatkom leta Denný letný tábor Impulz 2022 pre deti vo veku 8 - 11 rokov. Hlavným cieľom tábora je rozvoj kreativity detí a budovanie nových priateľstiev. Súčasťou tábora sú pohybové aktivity, divadelné cvičenia, a kreatívne aj športové hry. Aktivity prebiehajú v angličtine. Denný tábor Impulz je bezplatný.
Čítať viac...

Miracles: Premiéra zrušená!

Divadlo Pôtoň oznamuje, že premiéra projektu MIRACLES, ktorá sa mala uskutočniť v piatok 7. októbra 2016 v Bátovciach je zrušená z vážnych zdravotných problémov niekoľkých členov tímu. O novom termíne premiéry projektu budeme informovať na stránkach divadla, ako aj prostredníctvom sociálnych sietí všetkých participujúcich tímov. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy, najmä divákom, ktorí si cestu do Bátoviec plánovali v predstihu. Ďakujeme za pochopenie a pevne veríme, že si k nám nájdete cestu aj v novom termíne. Program premiéry mal ukončiť koncert BALADY Roberta Pospíša a Martina Sillaya. Koncert sa napriek zrušenej premiére uskutoční o 19:00 vo veľkej sále Divadla Pôtoň.
Čítať viac...

Čakanie na zázrak

V piatok 1. októbra 2021 sa v záhrade Divadla Pôtoň v Bátovciach uskutoční otvorenie trvalej vizuálnej inštalácie Juraja Poliaka Neprítomnosť zázraku nás vyčerpáva, ktorá bola realizovaná pre medzinárodnú výstavu scénografie a divadelného priestoru Pražské Quadriennale 2019.