Francúzska kultúrna organizácia „Euroculture en Pays Gentiane“ organizuje v termíne 8. – 30. júla 2017 letný kemp „7 ROADS 1 PATH“ pre študentov umeleckých škôl a mladých umelcov.

Divadlo Pôtoň, ako slovenský partner projektu, oslovuje mladých umelcov vo veku 16 – 30 rokov, ktorí chcú cestovať, naberať nové skúsenosti a spolupracovať na medzinárodnom projekte vo Francúzsku. Projekt je otvorený pre tanečníkov, hercov, scénografov, performerov, hudobníkov, ale aj pre umelcov z odborov vizuálne umenie a nové médiá.

Do projektu sú, okrem Francúzska a Slovenska, zapojené krajiny ako Grécko, Nemecko, Maďarsko, Turecko a Bulharsko. Celková kapacita tvorivého kempu je 60 osôb – zo Slovenska 8 mladých ľudí.

Účastník medzinárodného kempu 7 ROADS 1 PATH“ bude mať zabezpečené cestovné náklady – najviac do výšky 270 eur, stravu, ubytovanie a lektorské vedenie.

Projekt sa bude realizovať neďaleko mestečka Menet – vo vidieckych oblastiach Chalinargues a Condat.

V prípade záujmu kontaktujte koordinátora na adrese divadlo(zavináč)poton.sk, ktorý vám poskytne bližšie informácie.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Vojenské meno Rama – slovenské tour

Prvá inscenácia Divadla Pôtoň v tomto roku VOJENSKÉ MENO RAMA hosťovala tento týždeň v Banskej Bystrici, Žiline a v piatok 17. marca ju budú môcť vidieť diváci v Modrom salóne SND v Bratislave. Mesiac marec je v Divadle Pôtoň v Bátovciach mimoriadne plným obdobím, na programe je 15 podujatí a 20 sprievodných akcií s aktívnou účasťou 28 umelcov. Na záver mesiaca, 27. marca bude v Bátovciach hosťovať nový projekt Slovenského národného divadla (SND) s kontroverznou inscenáciou Natálka.
Čítať viac...

Workshop pre začínajúcich manažérov kultúry

Máte záujem dozvedieť sa ako projekt v oblasti kultúry vzniká, čím treba začať, ako na ňom pracovať a ako na nič dôležité nezabudnúť? Prihláste sa na workshop Impulz 2020 a staňte sa aktívnymi členmi produkčného tímu projektov Divadla Pôtoň.