Pozývame vaše deti na denný letný tábor v Divadle Pôtoň v Bátovciach, ktorý sa bude konať v dvoch týždenných turnusoch:

4.7.2022 – 8.7.2022

11.7.2022 – 15.7.2022

Denný tábor prebieha v uvedené dni v čase 8:00 – 12:00.

Počas každého turnusu tábora sa pracuje s inou skupinou detí. Je len na vás, ktorý týždenný turnus vám najviac vyhovuje. Maximálna kapacita detí v jednej skupine je 10.

Hlavným cieľom tábora je rozvoj kreativity detí a budovanie nových priateľstiev. Súčasťou tábora sú pohybové aktivity, divadelné cvičenia, a kreatívne aj športové hry. Aktivity prebiehajú v angličtine.

Zapojiť sa môžu deti vo veku 8 až 11 rokov.

Denný tábor Impulz je bezplatný. Organizátor zabezpečuje pitný režim. Desiatu deťom zabezpečuje rodič.

Keďže kapacita tábora je limitovaná, odporúčame vám svoju prihlášku vyplniť čím skôr. Najneskorší termín poslania prihlášky je 27. jún 2022.

Lektorky denného tábora sú Polina a Rita Poliakové pochádzajú z Ukrajiny a v Divadle Pôtoň sú na dobrovoľníckej stáži.

 

ONLINE PRIHLÁŠKA

 

Kontakt

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na ditte@poton.sk, alebo 0908 359 788.

Workshopy Impulz sú súčasťou projektu Centrum umenia a kreativity, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Workshop sieťotlače v Divadle Pôtoň

Vydali sme sa do boja s neoriginalitou, tuctovosťou a v niektorých prípadoch aj s infantilnosťou grafických motívov v odevnom priemysle. Máte chuť naučiť sa vyrábať si vlastnú potlač? Chcete si doma vyrábať vlastné vizuálne motívy na textil? Chcete ísť do toho s nami? Prihláste sa na workshop sieťotlače, ktorý sa uskutoční 14. - 15. júna 2014 v Divadle Pôtoň, Bátovce.
Čítať viac...

Fyzické divadlo – na hranici

Marek Godovič pre náš Culture Attack napísal článok venovaný fyzickému divadlu - špeciálne zoskupeniu Debris Company.
Čítať viac...

Skupinová zľava na letný tábor angažovaného umenia A basta!

VYUŽITE SKUPINOVÚ 50% ZĽAVU NA WORKSHOPY A BASTA! Divadlo Pôtoň pripravuje 29.7. - 3.8.2013 letný tábor angažovaného umenia. Letný tábor angažovaného umenia je platforma pre mladých umelcov, adeptov na štúdium na umeleckých školách, študentov umeleckých škôl, ale aj ich čerstvých absolventov a amatérskych tvorcov, ktorí chcú pracovať pod vedením skúsených lektorov – tvorcov, zaoberajúcich sa vo svojej tvorbe spracovávaním kontroverzných, či tabuizovaných tém, avšak, nie z hľadiska ich možnej bulvárnosti, práve naopak, z hľadiska ich spoločenskej, občianskej a umeleckej naliehavosti. Účastnícky poplatok na workshopy pre skupiny je 15 Eur na osobu (bez stravy). Prihlášky je potrebné odoslať do 18.7.2013.
Čítať viac...

Február 2022

Februárové rezidencie umelcov zo Slovenska a Islandu.
Čítať viac...

Divadlo Pôtoň medzi Bátovcami a Bratislavou

Divadlo Pôtoň pripravuje v júni tri umelecké rezidenčné pobyty, šieste vydanie prezentačného formátu PechaKucha Night a dve kolektívne výstavy. V bratislavskom Štúdiu 12 sa uskutočnia reprízy koprodukčného projektu Americký cisár.
Čítať viac...

Marec 2022

Pootvorenie Parku umenia s komentovanými prehliadkami a rezidencia spisovateľky Terezy Oľhovej a ilustrátorky Slávky Ondrušovej.