Pozývame vaše deti na denný letný tábor v Divadle Pôtoň v Bátovciach, ktorý sa bude konať v dvoch týždenných turnusoch:

4.7.2022 – 8.7.2022

11.7.2022 – 15.7.2022

Denný tábor prebieha v uvedené dni v čase 8:00 – 12:00.

Počas každého turnusu tábora sa pracuje s inou skupinou detí. Je len na vás, ktorý týždenný turnus vám najviac vyhovuje. Maximálna kapacita detí v jednej skupine je 10.

Hlavným cieľom tábora je rozvoj kreativity detí a budovanie nových priateľstiev. Súčasťou tábora sú pohybové aktivity, divadelné cvičenia, a kreatívne aj športové hry. Aktivity prebiehajú v angličtine.

Zapojiť sa môžu deti vo veku 8 až 11 rokov.

Denný tábor Impulz je bezplatný. Organizátor zabezpečuje pitný režim. Desiatu deťom zabezpečuje rodič.

Keďže kapacita tábora je limitovaná, odporúčame vám svoju prihlášku vyplniť čím skôr. Najneskorší termín poslania prihlášky je 27. jún 2022.

Lektorky denného tábora sú Polina a Rita Poliakové pochádzajú z Ukrajiny a v Divadle Pôtoň sú na dobrovoľníckej stáži.

 

ONLINE PRIHLÁŠKA

 

Kontakt

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na ditte@poton.sk, alebo 0908 359 788.

Workshopy Impulz sú súčasťou projektu Centrum umenia a kreativity, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Premiéra MIRACLES!

Divadlo Pôtoň oslovilo na spoluprácu tri divadelné zoskupenia, ktorých výrazný autorský rukopis roky spoluvytvára to najlepšie na domácej nezávislej scéne. Debris company, Med & Prach, Sláva Daubnerová a Divadlo Pôtoň vytvorili multižánrové dielo s témou zázrak. Miracles sa uskutoční v netradičných priestoroch bývalého kráľovského mesta Bátovce, diváci tak budú netradične putovať za súčasným umením viac než tri kilometre. Premiéra je naplánovaná na 7. mája 2017.
Čítať viac...

OPEN CALL 2018

OPEN CALL: RESIDENCY AT SLOVAK COUNTRYSIDE 2018
Čítať viac...

Palestínsky divadelník rozpráva o živote v utečeneckom tábore

Divadelnú inscenáciu, ktorá na základe osobných skúseností autora hovorí o živote v utečeneckom tábore, uvedie 26. a 27. novembra 2016 Divadlo Pôtoň v Bátovciach. Dafa Puppet Theatre odohrá predstavenie Smooth life (Ľahký život) v angličtine s českými titulkami. Zakladateľ divadla Husam Abed je palestínsky bábkoherec, hudobník a sociálny pracovník.
Čítať viac...

Divadlo Pôtoň čakajú rezidencie a premiéra Amerického cisára

Rok 2017 bol v Divadle Pôtoň jeden z najsilnejších – podarilo sa zrealizovať viac ako 120 podujatí a aktivít. Najväčší úspech mala koprodukčná inscenácia Miracles, ktorá podľa mnohých patrila k divadelným udalostiam roka a zároveň upriamila pozornosť na Bátovce. Minulý rok tiež ukázal, že vidiecky kultúrny priestor môže byť zaujímavý pre slovenských a zahraničných umelcov, uskutočnilo sa až 25 rezidencií.
Čítať viac...

Open call 2021

Divadlo Pôtoň vyhlásilo nové výzvy na obsadenie rezidenčných umeleckých pobytov v roku 2021.