Pozývame vaše deti na denný letný tábor v Divadle Pôtoň v Bátovciach, ktorý sa bude konať v dvoch týždenných turnusoch:

4.7.2022 – 8.7.2022

11.7.2022 – 15.7.2022

Denný tábor prebieha v uvedené dni v čase 8:00 – 12:00.

Počas každého turnusu tábora sa pracuje s inou skupinou detí. Je len na vás, ktorý týždenný turnus vám najviac vyhovuje. Maximálna kapacita detí v jednej skupine je 10.

Hlavným cieľom tábora je rozvoj kreativity detí a budovanie nových priateľstiev. Súčasťou tábora sú pohybové aktivity, divadelné cvičenia, a kreatívne aj športové hry. Aktivity prebiehajú v angličtine.

Zapojiť sa môžu deti vo veku 8 až 11 rokov.

Denný tábor Impulz je bezplatný. Organizátor zabezpečuje pitný režim. Desiatu deťom zabezpečuje rodič.

Keďže kapacita tábora je limitovaná, odporúčame vám svoju prihlášku vyplniť čím skôr. Najneskorší termín poslania prihlášky je 27. jún 2022.

Lektorky denného tábora sú Polina a Rita Poliakové pochádzajú z Ukrajiny a v Divadle Pôtoň sú na dobrovoľníckej stáži.

 

ONLINE PRIHLÁŠKA

 

Kontakt

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na ditte@poton.sk, alebo 0908 359 788.

Workshopy Impulz sú súčasťou projektu Centrum umenia a kreativity, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Divadlo Pôtoň bez divadelných prázdnin

Divadlo Pôtoň je aj tohto roku divadlom bez divadelných prázdnin. Aktivity mladého kreatívneho priestoru v bývalom kultúrnom dome v Bátovciach plynule prechádzajú počas dvanástich mesiacov po celý rok. Deväť rezidenčných pobytov dáva možnosti nielen divadelným tvorcom a študentom divadelných škôl VŠMU a DAMU, ale aj tvorcom vizuálneho umenia. Ďalej je to ponuka Letného kina pod hviezdami a na koniec augusta je avizovaný koncert s názvom Fero Király hrá Philipa Glassa.
Čítať viac...

Program Novej drámy 2014

Kompletný program festivalu Nová dráma / New drama 2014. V hlavnom súťažnom programe je inscenácia "Krajina nepokosených lúk" Divadla Pôtoň, Bátovce.
Čítať viac...

Zakričať na nich Swing Heil!

Divadlo Pôtoň v spolupráci s Horáckým divadlom Jihlava pripravuje online premiéru koprodukčného divadelného projektu Swing Heil! Slovenská premiéra sa uskutoční 26. apríla 2021 a česká premiéra 29. apríla 2021.
Čítať viac...

Vojenské meno Rama – slovenské tour

Prvá inscenácia Divadla Pôtoň v tomto roku VOJENSKÉ MENO RAMA hosťovala tento týždeň v Banskej Bystrici, Žiline a v piatok 17. marca ju budú môcť vidieť diváci v Modrom salóne SND v Bratislave. Mesiac marec je v Divadle Pôtoň v Bátovciach mimoriadne plným obdobím, na programe je 15 podujatí a 20 sprievodných akcií s aktívnou účasťou 28 umelcov. Na záver mesiaca, 27. marca bude v Bátovciach hosťovať nový projekt Slovenského národného divadla (SND) s kontroverznou inscenáciou Natálka.