Hľadáme 5 dobrovoľníkov – študentov herectva alebo hercov, ktorí budú účinkovať na 2 stanovištiach Nočných potuliek Bátovcami, pod vedením režisérky Ivety Ditte Jurčovej a scénografa Toma Cillera. Podujatie sa uskutoční 18. júla 2015 so začiatkom o 21:30. Práca však začne už ráno od 9:00 hod. Dobrovoľníkom zabezpečíme ubytovanie v Bátovciach a stravu. Ak máte záujem kontaktujte koordinátora projektu Michala Ditteho na telefónnom čísle 0908 359 788 alebo e-mailom na ditte@poton.sk.

Viac informácií o podujatí nájdete na tejto stránke.

Už teraz sa na vás tešíme!

nocne potulky
Podobné príspevky
Čítať viac...

Krištúfek v premiére obecného rozhlasu

Jedinečná možnosť vypočuť si premiérovú časť relácie o súčasnej slovenskej literatúre a hudbe. In: Peter Krištúfek "Ema a smrtihlav" a Pressburger Klezmer Band.
Čítať viac...

Záhrada sa mení na Park umenia

Divadlo Pôtoň od septembra revitalizuje exteriérové plochy v okolí budovy na Park umenia – zelené epicentrum kultúry a umenia na slovenskom vidieku. Celkové investície presiahnu 56.000 eur, prevažne zo zdrojov Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR. Oficiálne otvorenie nového parku sa uskutoční v marci 2022.
Čítať viac...

Vzkriesenie zázraku na ceste do Francúzska

Divadlo Pôtoň uvedie performanciu Vzkriesenie zázraku v exteriéroch v Bátovciach a na troch festivaloch vo Francúzsku. V polovici júla sa uskutoční premiéra dvoch sólových predstavení rezidentov Divadla Pôtoň. Priestory vidieckeho kultúrneho centra budú vyťažené tvorbou ďalších umelcov z oblasti vizuálneho umenia a nových médií.
Čítať viac...

Mimoriadny výskum vplyvu neformálneho vzdelávania na mládež

Unikátny výskum Centra pre výskum etnicity a kultúry realizovaný pre divadlo a kultúrne centrum Pôtoň. Výskum prebiehal v rámci vzdelávacieho umeleckého projektu "Psota na Slovensku" a bol zameraný na zmeny postojov mladých ľudí k spoločenským témam.
Čítať viac...

Pastierska symfónia v národnom divadle

Pastierska symfónia v Slovenskom národnom divadle, Americký cisár v Slovenskom komornom divadle a Debris company na slovenskom vidieku.