Realizujeme výnimočný projekt medzinárodného rozmeru. Chceš byť pri tom?

Hľadáme posily!

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí by s nami spolupracovali na prípravách prvých aktivít veľkého medzinárodného projektu, ktorý realizujeme s partnermi z Nórska, Islandu a Lichtenštajnska.

Začíname v júli prípravnými prácami k medzinárodnej otváracej konferencii a medzinárodnému stretnutiu partnerov projektu (25.7.2021 – 2.8.2021). Dobrovoľníkov budeme potrebovať v období 21.7.2021 – 2.8.2021.

Projekt Vzkriesenie zázraku – Vývoj nového modelu umeleckého festivalu na slovenskom vidieku realizujeme v rokoch 2021 a 2022. Pozostáva z rôznorodých typov aktivít (umelecké rezidencie, konferencie, prezentácie, tvorba umeleckých diel, verejné prezentácie diel, profesné i komunitné workshopy a pod.). Vyústi do realizácie veľkého multižánrového site-specific festivalu v lete 2022.

Rozsiahlosť a nadnárodnosť projektu vyžadujú rozšírenie organizačného tímu projektu. Ak máš záujem byť súčasťou príprav a realizácie tohto projektu, neváhaj sa prihlásiť. Ponúkame aj možnosť dlhodobej spolupráce.

Čo tým získaš?

  • Získaš zručnosti a prax v príprave a organizácii umeleckých, kultúrnych projektov, event-managementu, produkčno – technického backgroundu podujatí
  • Zlepšíš si jazykové schopnosti a interkultúrne kompetencie
  • Spoznáš množstvo tvorivých a zaujímavých ľudí zo Slovenska a zahraničia
  • Počas tvojho pobytu u nás ti zabezpečíme ubytovanie, stravu a preplatíme cestovné náklady
  • Vychutnáš si slovenský vidiek a do prírody to budeš mať naozaj že na skok (cesta do lesa ťa neminie)

Koho hľadáme?

  • Motivovaného človeka, ktorý sa nebojí rôznorodého typu úloh, ktoré prináša práca v nezávislej kultúre
  • Človeka, ktorého zaujímajú oblasti ako súčasné umenie a kultúra, organizácia podujatí, regionálny rozvoj a medzinárodné spolupráce
  • Zodpovedného a spoľahlivého človeka, ktorý chce svoj voľný čas venovať spolupráci na zmysluplnom projekte
  • Človeka, ktorý zvláda aj samostatnú prácu, a prácu v tíme

Znalosť anglického jazyka na úrovni B1 a vyššie je vzhľadom na charakter projektu výhodou, nie však podmienkou.

Rovnako nás poteší vodičský preukaz (tiež však nie je podmienkou)

Tak neváhaj sa a vyplň PRIHLÁŠKU

Dedlajn pre záujemcov, ktorí by chceli participovať už na prvých veľkých prípravách projektu (21. júl – 2. august) je 18. júl 2021.

V prípade otázok kontaktujte skojcova@poton.sk

Podujatie je financované z projektu  s názvom Vzkriesenie zázraku: Vývoj nového modelu festivalu na Slovenskom vidieku podporeného v rámci Grantov EHP a Nórska 2014 – 2021 a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky.

ehp+sr
Podobné príspevky
Čítať viac...

Premiéra: Terra Apathy

Divadlo Pôtoň pripravuje premiéru a online reprízy inscenácie Terra Apathy. Nový projekt čerpá z príbehu obce Horné Opatovce, ktorá po výstavbe hlinikárne v Žiari nad Hronom čelila ekologickej katastrofe a v roku 1969 bola uznesením vlády Československej socialistickej republiky zlikvidovaná a vymazaná z mapy.
Čítať viac...

Workshop manažmentu kultúry a produkcie

Chcete si vyskúšať, aké je to byť súčasťou projektového tímu v nezávislom kultúrnom centre na vidieku? Chcete si vyskúšať komunikáciu so sponzormi, s mediálnymi partnermi, umelcami a ostatnými členmi tímu? Máte záujem dozvedieť sa ako projekt v oblasti kultúry vzniká, čím treba začať, ako na ňom pracovať a ako na nič dôležité nezabudnúť? Prihláste sa do 15. januára 2017 na workshop Impulz 2017, ktorý sa uskutoční v termíne 27. - 29. januára 2017 v Divadle Pôtoň.
Čítať viac...

Skupinová zľava na letný tábor angažovaného umenia A basta!

VYUŽITE SKUPINOVÚ 50% ZĽAVU NA WORKSHOPY A BASTA! Divadlo Pôtoň pripravuje 29.7. - 3.8.2013 letný tábor angažovaného umenia. Letný tábor angažovaného umenia je platforma pre mladých umelcov, adeptov na štúdium na umeleckých školách, študentov umeleckých škôl, ale aj ich čerstvých absolventov a amatérskych tvorcov, ktorí chcú pracovať pod vedením skúsených lektorov – tvorcov, zaoberajúcich sa vo svojej tvorbe spracovávaním kontroverzných, či tabuizovaných tém, avšak, nie z hľadiska ich možnej bulvárnosti, práve naopak, z hľadiska ich spoločenskej, občianskej a umeleckej naliehavosti. Účastnícky poplatok na workshopy pre skupiny je 15 Eur na osobu (bez stravy). Prihlášky je potrebné odoslať do 18.7.2013.
Čítať viac...

Program Novej drámy 2014

Kompletný program festivalu Nová dráma / New drama 2014. V hlavnom súťažnom programe je inscenácia "Krajina nepokosených lúk" Divadla Pôtoň, Bátovce.
Čítať viac...

Impulz 2014

Chcete si vyskúšať, aké je to byť súčasťou projektového tímu v nezávislom kultúrnom centre na vidieku? Chcete si vyskúšať komunikáciu so sponzormi, s mediálnymi partnermi, umelcami a ostatnými členmi tímu? Máte záujem dozvedieť sa ako projekt v oblasti kultúry vzniká, čím treba začať, ako na ňom pracovať a ako na nič dôležité nezabudnúť? Prihláste sa na workshop Impulz 2014 a staňte sa aktívnymi členmi produkčného tímu projektu Divadla Pôtoň „aBASTA!“ (letný umelecký tábor).
Čítať viac...

Swing Heil! pred živým publikom

Divadlo Pôtoň v spolupráci s Horáckým divadlom Jihlava pripravuje reprízy koprodukčného divadelného projektu Swing Heil!, ktoré sa uskutočnia 29. a 30. mája 2021 v Bátovciach.