Divadlo Pôtoň pripravuje letné workshopy Impulz pre žiakov 1. – 5. ročníka základných škôl.

Workshopy pod vedením lektora sa uskutočnia v troch týždenných turnusoch:

6.7.2020 – 10.7.2020 / 13.7.2020 – 17.7.2020 / 17.8.2020 – 21.8.2020 / 24. – 28.8.2020 

v čase 8:00 – 12:00.

Počas každého turnusu tábora sa pracuje s inou skupinou detí. Maximálna kapacita detí v jednej skupine je 8.

Hlavným cieľom workshopov je rozvoj kreativity detí a budovanie nových priateľstiev. Súčasťou workshopov sú pohybové aktivity, hlasové cvičenia a kreatívne hry. Aktivity prebiehajú v záhrade Divadla Pôtoň, za dodržania platných hygienických predpisov.

Zapojiť sa môžu deti vo veku 7 až 11 rokov.

Workshop Impulz je bezplatný. Organizátor zabezpečuje pitný režim. Desiatu deťom zabezpečuje rodič.

Keďže kapacita tábora je limitovaná, odporúčame vám svoju prihlášku poslať čím skôr. Najneskorší termín poslania doplňujúcej prihlášky je 12. august 2020.

DOPLŇUJÚCA ONLINE PRIHLÁŠKA NA WORKSHOPY IMPULZ 

Lektor workshopu:

Jan Niemczyk pochádza z Poľska a v Divadle Pôtoň je na ročnej dobrovoľníckej stáži. Vyštudoval herectvo v Krakowe. Jan plynule rozpráva po slovensky a s prácou s deťmi má viaceré skúsenosti.

Kontakt

V prípade otázok nás prosím kontaktujte na ditte@poton.sk, alebo   0908 359 788.

Projekty Divadla Pôtoň z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Workshop: kultúrny manažment a produkcia

Chcete si vyskúšať, aké je to byť súčasťou projektového tímu v nezávislom kultúrnom centre na vidieku? Chcete si vyskúšať komunikáciu so sponzormi, s mediálnymi partnermi, umelcami a ostatnými členmi tímu? Máte záujem dozvedieť sa ako projekt v oblasti kultúry vzniká, čím treba začať, ako na ňom pracovať a ako na nič dôležité nezabudnúť? Prihláste sa do 1. marca 2016 na workshop Impulz 2016, ktorý sa uskutoční v termíne 18. - 20. marca 2016 v Divadle Pôtoň.
Čítať viac...

Záhrada sa mení na Park umenia

Divadlo Pôtoň od septembra revitalizuje exteriérové plochy v okolí budovy na Park umenia – zelené epicentrum kultúry a umenia na slovenskom vidieku. Celkové investície presiahnu 56.000 eur, prevažne zo zdrojov Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR. Oficiálne otvorenie nového parku sa uskutoční v marci 2022.
Čítať viac...

Otvárame rok 2017

Aktuálny rok 2017 sa v Divadlo Pôtoň začne prvým rezidenčným pobytom mladej spisovateľky Kataríny Vargovej a jej workshopom kreatívneho písania, pre mladých manažérov kultúry je určený workshop Impulz, ktorý ponúkne návod, ako postupovať pri tvorbe umeleckého projektu. Na záver mesiaca uvádza tento mladý kreatívny priestor v bývalom kultúrnom dome v Bátovciach aj filmové projekcie – animovaný film Až na severný pól a americkú drámu James White.
Čítať viac...

Psota na Slovensku?

Divadlo Pôtoň v roku 2015 realizuje projekt Psota na Slovensku. Partnerom divadla v projekte je banskobystrická organizácia Animus Apertus, ktorá sa venuje Rómom a Rómkam zo žalostných sociálnych podmienok a začleňuje ich do pracovného života.
Čítať viac...

Motorové píly v rukách umelcov

20. mája sa v Bátovciach v Divadle Pôtoň strhne napínavý boj. Za sprievodu benzínu a hukotu motorových píl nám dvaja umelci dokážu, že výtvarné umenie môže byť aj akčné.