Hľadáte vhodný priestor pre vás, pre váš projekt, organizujete spoločenskú alebo súkromnú akciu? Ponúkame vám možnosť výhodného nájmu v priestoroch Divadla Pôtoň spolu s technickým vybavením. Informácie o priestoroch, ale aj technickom zabezpečení, ktoré si navyše môžete prenajať samostatne, nájdete v sekcii priestory divadla.

Zolpidem sa používa na liečbu problémy so spánkom (insomnia) u dospelých. Ak máte problémy so zaspávaním, to vám pomôže zaspať rýchlejšie, takže sa môžete dostať lepší nočný odpočinok. Zolpidem patrí do skupiny liekov nazývaných stilnox generique en ligne ukľudňujúci-hypnotiká. Pôsobí na mozog na výrobu upokojujúci účinok. Táto liečba je obvykle obmedzená na krátky liečba období od 1 do 2 týždňov alebo menej. Neberte dávku tohto lieku, ak budete mať čas pre celý večer spať aspoň 7 až 8 hodín. Ak máte prebudiť sa pred tým, ste môžu byť niektoré strata pamäti a môžu mať problémy bezpečne robiť akúkoľvek činnosť, ktorá si vyžaduje bdelosť, napríklad jazdy alebo prevádzkových strojov. Dávkovanie je založený na vašom pohlaví, veku, zdravotného stavu, iné lieky, môže sa užívať, a odpoveď na liečbu.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Nechaj svoj odkaz v Divadle Pôtoň

Podporte náš projekt rekonštrukcie budovy, a to tým, že si u nás zakúpite svoju vlastnú dlaždicu, na ktorej môžete zanechať vlastný odkaz pre priateľov, známych, rodinu, milencov a milenky, divákov, umelcov, svokru, domácich miláčikov, či celkovo pre budúce generácie. Navštívte náš internetový obchod, vyberte pozíciu svojej dlaždice a napíšte na ňu svoj odkaz. Vami zakúpená dlaždica bude osadená na vybranej pozícii v priestore, samozrejme, aj s trvalo vyrytým odkazom. Ak chcete mať na dlaždici aj vlastné meno, tak to musí byť súčasťou maximálneho počtu 40 znakov na dlaždicu. Cena jednej zakúpenej dlaždice s odkazom je 20 Eur.
Čítať viac...

Potrebujeme vaše 2%

Divadlo Pôtoň chce neustále zlepšovať podmienky nielen pre vlastnú tvorbu, ale aj pre tvorbu umelcov, ktorí do Bátoviec cestujú za rezidenčnými pobytmi. Ak sa rozhodnete venovať nám svoje 2%, prispejete tak na rekonštrukciu priestorov divadla a aj vďaka vám budeme môcť pracovať viac a lepšie. Ďakujeme!
Čítať viac...

Divadlo Pôtoň prinieslo ZOR

Originálne produkty. Zákazkové šitie. Šitie modelov na mieru. Sieťotlač. Všetko v jednom - v novej dielni Divadla Pôtoň. Aj takýmto spôsobom podporíte nezávislé kultúrne centrum na vidieku. Pozrite sa na to!