Pred vycestovaním na divadelný festival do New Yorku uvedieme 20. septembra 2019 tanečné predstavenie Watch now! v Bátovciach. Máte jedinečnú šancu vidieť predstavenie, ktoré uvidia diváci za Veľkou mlákou. 12. septembra 2019 sa uskutoční repríza koprodukčnej inscenácie Americký cisár v priestoroch Štúdia 12 v Bratislave. Komu je bližší sever Slovenska, tak si môže rezervovať termín 19. septembra 2019. V rámci Žilinského literárneho festivalu uvedieme v Novej synagóge Žilina inscenáciu Americký cisár. Kto si vyhradí viac času, tak pred predstavením bude diskusia so spisovateľom Martinom Pollackom, režisérom Martinom Šulíkom a dramatikom Michalom Ditte. Vstupenky sú k dispozícii na ticketingovej platforme Tootoot.fm.

Projekt Centrum umenia a kreativity z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Zakázané povrchy a piata PechaKucha

Divadlo Pôtoň pripravuje vernisáž výstavy Zakázané povrchy Petra Cvika a piate vydanie Pecha Kucha Night. Piatok 2. marca 2018 bude kultúrne centrum v Bátovciach naplnené vizuálnym umením, občianskym aktivizmom, literatúrou a zaujímavými projektami, ktoré prídu odprezentovať hostia z rôznych regiónov Slovenska.
Čítať viac...

Skupinová zľava na aBASTU 2014

Vieme, aké dôležité je mať okolo seba priateľov. Vieme, aké je dôležité mať spoločné zážitky. Myslíme na vás a na vašich priateľov, preto vám ponúkame SKUPINOVÚ ZĽAVU na workshopy letného tábora súčasného umenia aBASTA 2014, ktorý sa uskutoční 13. júna - 18. júla 2014 v Divadle Pôtoň, Bátovce.
Čítať viac...

Nespoznaný a Cooltúra v Divadle Pôtoň

Divadlo Pôtoň uvedie počas dvoch dní (18. a 19. novembra 2016) nové filmy režiséra Mira Rema – Nespoznaný: film o Richardovi Müllerovi a Cooltúra.
Čítať viac...

Pripravujeme nórsko-slovenskú koprodukčnú inscenáciu

V Bátovciach odštartoval druhý rezidenčný umelecký pobyt medzinárodného projektu Vzkriesenie zázraku. Kultúrne a umelecké centrum Pôtoň hostí nórskeho režiséra Marcelina Martina Valienteho, ktorý spoločne so slovenskými umelcami pripravuje site specific performanciu "The call from the Terrace".
Čítať viac...

Prenájom kultúrneho centra

Prenajmite si naše priestory na oslavu, stretnutie s priateľmi alebo rodinou, pre firemné stretnutie. Podporte tak činnosť kultúrneho centra na vidieku.