Manuál 2015
Zameranie: Handmade – workshop šitia pre začiatočníkov

Divadlo Pôtoň – Centrum umenia a kreativity, Bátovce
10. – 12. apríla 2015

Máte dosť uniformity? Chcete si vedieť vyrobiť vlastný originálny a nápaditý odev? Ponúkame vám intenzívny workshop šitia pre začiatočníkov. Naučíte sa ako si pripraviť strih, nacvičíte si šitie rôznych stehov, naučíte sa rozpoznávať základné druhy textílií. Odídete od nás s vlastnoručne ušitým prestieraním, návliečkou na vankúš a sukňou!

Začiatok workshopu: 10. apríla 2015 o 16.00 h
Ukončenie workshopu: 12. apríla 2015 o 13.00 h
Miesto workshopu: Divadlo Pôtoň, Bátovce 358

Lektorky workshopu: Elena Maťová, Iveta Ditte Jurčová

Účastnícky poplatok: 170 eur

 

Frekventanti workshopu majú zabezpečené:

  • lektorské vedenie
  • ubytovanie – 2 noci (zabezpečené v divadle, dvojlôžkové izby vybavené sociálnym zariadením)
  • malé občerstvenie počas troch dní (káva, čaj, minerálka, koláčiky, ovocie, chlebíky atď.)
  • materiály potrebné k šitiu
  • prenájom šijacích strojov

Ak vlastníte kufríkový šijací stroj, prineste si ho so sebou (nie je podmienkou),  lebo najlepšie je naučiť sa šiť na stroji, ktorý budete používať i doma.

 

Prihlásiť sa je možné telefonicky (0915 727 743) alebo e-mailom (jurcova@poton.sk) najneskôr 8. apríla 2015.  Koordinátorka workshopu Iveta Ditte Jurčová. 

Účastnícky poplatok môžete uhradiť elektronicky na číslo účtu: 4003269599/7500 alebo v hotovosti pri prezentácii účastníkov workshopu.

Workshop je pre minimálne 3 a maximálne 6 účastníkov.

Podobné príspevky
Čítať viac...

Pastierska symfónia v národnom divadle

Pastierska symfónia v Slovenskom národnom divadle, Americký cisár v Slovenskom komornom divadle a Debris company na slovenskom vidieku.
Čítať viac...

Otváracia konferencia

Divadlo Pôtoň organizuje otváraciu konferenciu a úvodné stretnutie partnerov k medzinárodnému projektu Vzkriesenie zázraku: Vývoj nového modelu festivalu na slovenskom vidieku. Otváracia konferencia sa uskutoční v priestoroch Divadla Pôtoň v Bátovciach 25. júla 2021 od 16:00.
Čítať viac...

Americký cisár v Bátovciach

Repríza inscenácie Americký cisár v Divadle Pôtoň - 21. novembra 2018 o 19:00 h.
Čítať viac...

V marci premiéra a Natálka zo SND

Marec bude v Divadle Pôtoň mimoriadne plným obdobím s bohatým programom, celkovo ide o 15 podujatí a 20 sprievodných akcií s aktívnou účasťou 28 umelcov. Naplánovaná je prvá premiéra v roku - VOJENSKÉ MENO RAMA ukrajinského režiséra Sasha Bramu a jej hosťovania po slovenských mestách. Naopak z Bratislavy do Bátoviec vycestuje kontroverzná inscenácia Natálka. Ďalej to budú reprízy, prednášky, workshopy, vzdelávacie projekty, rezidencie a filmy.