Hľadáte si krátkodobé ubytovanie na vidieku? Nepoznáte región na hranici Tekova a Hontu? Môžete sa ubytovať priamo v kultúrnom centre a podporiť tak našu činnosť.

Kultúrne a umelecké centrum, má vo svojich priestoroch ubytovacie kapacity, ktoré nie sú vždy vyťažené. Izby sú vybavené sprchou, vlastnou toaletou, pracovným stolom, k dispozícii je príručná kuchynka, práčka a samozrejmosťou je internet.

Nie sme hotel a ani penzión. Naši hostia by mali rešpektovať, že sme kultúrna a umelecká organizácia. Neposkytujeme žiadne welness služby a ani stravovanie.

V bezprostrednom okolí Bátoviec je množstvo turistických trás lokálneho významu. Autom sú dostupné zaujímavé miesta ako Hronský Beňadik, Nová Baňa, Banská Štiavnica. Neďaleko sa nachádza príjemné vidiecke kúpalisko Santovka. Určite vám poradíme, kam od nás vyraziť a ktorým smerom.


Podobné príspevky
Čítať viac...

Október 2022

Nová edícia Psoty na Slovensku 2022.
Čítať viac...

V marci premiéra a Natálka zo SND

Marec bude v Divadle Pôtoň mimoriadne plným obdobím s bohatým programom, celkovo ide o 15 podujatí a 20 sprievodných akcií s aktívnou účasťou 28 umelcov. Naplánovaná je prvá premiéra v roku - VOJENSKÉ MENO RAMA ukrajinského režiséra Sasha Bramu a jej hosťovania po slovenských mestách. Naopak z Bratislavy do Bátoviec vycestuje kontroverzná inscenácia Natálka. Ďalej to budú reprízy, prednášky, workshopy, vzdelávacie projekty, rezidencie a filmy.
Čítať viac...

Miracles: Putovanie za zázrakmi

Prvou premiérou sezóny v Divadle Pôtoň je projekt, ktorý spojil štyri nezávislé divadelné skupiny a približne dvadsiatku umelcov. Produkcia sa uskutočňuje v špecifických exteriérových a interiérových priestoroch bývalého kráľovského mesta Bátovce a diváci budú počas nej putovať viac než 3 kilometre.
Čítať viac...

Open call: Mikrosvety

Centrum umenia a kreativity vyhlasuje otvorenú výzvu pre umelcov z oblasti vizuálnych umení. Dedlajn pre zasielanie prihlášok je 30. marec 2023.
Čítať viac...

Fyzické divadlo – na hranici

Marek Godovič pre náš Culture Attack napísal článok venovaný fyzickému divadlu - špeciálne zoskupeniu Debris Company.
Čítať viac...

September 2022

Swing Heil v Žiline, v Košiciach a v Nitre.