Hľadáte si krátkodobé ubytovanie na vidieku? Nepoznáte región na hranici Tekova a Hontu? Môžete sa ubytovať priamo v kultúrnom centre a podporiť tak našu činnosť.

Kultúrne a umelecké centrum, má vo svojich priestoroch ubytovacie kapacity, ktoré nie sú vždy vyťažené. Izby sú vybavené sprchou, vlastnou toaletou, pracovným stolom, k dispozícii je príručná kuchynka, práčka a samozrejmosťou je internet.

Nie sme hotel a ani penzión. Naši hostia by mali rešpektovať, že sme kultúrna a umelecká organizácia. Neposkytujeme žiadne welness služby a ani stravovanie.

V bezprostrednom okolí Bátoviec je množstvo turistických trás lokálneho významu. Autom sú dostupné zaujímavé miesta ako Hronský Beňadik, Nová Baňa, Banská Štiavnica. Neďaleko sa nachádza príjemné vidiecke kúpalisko Santovka. Určite vám poradíme, kam od nás vyraziť a ktorým smerom.


Podobné príspevky
Čítať viac...

Rezidenčné leto 2019

V auguste obsadia priestory Divadla Pôtoň umelci a teoretici umenia zo Slovenska, Českej republiky a Izraela.
Čítať viac...

Štartujeme KulturBus

Divadlo Pôtoň v spolupráci so starostami obecných úradov okolitých obcí pripravili pre obyvateľov možnosť jednoducho a pohodlne cestovať do divadla v Bátovciach. Na vybrané produkcie bude nasadený KulturBus, ktorý bude premávať na trase Tlmače – Bátovce, cez obce Rybník, Čajkov, Nová Dedina, Devičany, Pukanec, Bohunice a Žemberovce.
Čítať viac...

Workshop pre začínajúcich manažérov kultúry

Máte záujem dozvedieť sa ako projekt v oblasti kultúry vzniká, čím treba začať, ako na ňom pracovať a ako na nič dôležité nezabudnúť? Prihláste sa na workshop Impulz 2020 a staňte sa aktívnymi členmi produkčného tímu projektov Divadla Pôtoň.
Čítať viac...

Nespoznaný a Cooltúra v Divadle Pôtoň

Divadlo Pôtoň uvedie počas dvoch dní (18. a 19. novembra 2016) nové filmy režiséra Mira Rema – Nespoznaný: film o Richardovi Müllerovi a Cooltúra.
Čítať viac...

Otváracia konferencia

Divadlo Pôtoň organizuje otváraciu konferenciu a úvodné stretnutie partnerov k medzinárodnému projektu Vzkriesenie zázraku: Vývoj nového modelu festivalu na slovenskom vidieku. Otváracia konferencia sa uskutoční v priestoroch Divadla Pôtoň v Bátovciach 25. júla 2021 od 16:00.
Čítať viac...

Program Novej drámy 2014

Kompletný program festivalu Nová dráma / New drama 2014. V hlavnom súťažnom programe je inscenácia "Krajina nepokosených lúk" Divadla Pôtoň, Bátovce.