OPEN CALL na účastníkov medzinárodnej mládežníckej výmeny v Grécku

YOUth emPOWERed

19/08/2021 – 26/08/2021

Divadlo Pôtoň je partnerom projektu mládežníckej výmeny YOUth emPOWERed, ktorá sa koná v gréckom Aigio v termíne 19/08/2021 – 26/08/2021. Organizátorom projektu je organizácia Creative Youthland.

Hľadáme:

  • 4 mladých ľudí vo veku 18-30 rokov
  • 1 skúseného lídra, vedúceho skupiny, ktorý má skúsenosti s prácou s mládežou (18+, horná veková hranica nie je)

6-dňová výmena je zameraná na aktivity smerujúce k pozitívnemu rozvoju mladých ľudí v oblasti tvorivosti, sebavyjadrenia, sebaprijatia, emocionálnej inteligencie a interkultúrnej kompetencie.

Cieľom projektu a jeho aktivít je celkové posilnenie mladých ľudí k budovaniu odolnosti voči nepriaznivým vplyvom okolia a pozitívnemu duševnému zdraviu.

Aktivity počas výmeny budú vychádzať z metód neformálneho vzdelávania, arteterapie, divadelných a pohybových cvičení, hudby, tanca a pobytu v prírode.

Účastnícky poplatok je 30€.

Organizátor zabezpečuje ubytovanie a stravu. Cestovné výdavky prepláca do výšky 275€.

Výdavky súvisiace s prípadným povinným testom na ochorenie covid-19 si musia účastníci hradiť sami.

Viac informácii o projekte TU

Záujemcovia o pozíciu lídra, prosím vyplňte prihlášku.

Záujemcovia o pozíciu mladého účastníka, prosím vyplňte prihlášku.

Dedlajn je 8. júl 2021.

V prípade otázok kontaktujte skojcova@poton.sk

Podobné príspevky
Čítať viac...

Divadlo Pôtoň spolu so Slovenskou akadémiou vied skúma publikum

Divadlo Pôtoň v závere roka rozširuje svoj záber záujmu a aktivít smerom ku koprodukčným projektom s presahom do verejného života. V spolupráci so Slovenskou akadémiou vied (SAV) sa zameriava na výskum publika, s Nadáciou Milana Šimečku robí Jesennú školu Umením proti radikalizácii; v novembri uvádza aj koprodukčný projekt s Kompániou Szinház Woman´s fate today a hosťujúce predstavenie Elledanse Mama ma má. Na Noc divadiel naplánovali Pecha Kuchu a Debris company.
Čítať viac...

Manual 2015 – workshop šitia pre začiatočníkov

Máte dosť uniformity? Chcete si vedieť vyrobiť vlastný originálny a nápaditý odev? Ponúkame vám intenzívny workshop šitia pre začiatočníkov. Naučíte sa ako si pripraviť strih, nacvičíte si šitie rôznych stehov, naučíte sa rozpoznávať základné druhy textílií. Odídete od nás s vlastnoručne ušitým prestieraním, návliečkou na vankúš a sukňou! Workshop sa uskutoční 10. - 12. apríla 2015 v Divadle Pôtoň, Bátovce.
Čítať viac...

Open call for young performers for a 2-day workshop

We are looking for participants for a new theatre media project. In this short workshop we will make short video sequences on the topic described below. An ideal participant/actor/actress/performer for this project is an open-minded artist, who is capable of co-working with new people, happy to improvise and enjoy a full day's work.
Čítať viac...

Zakričať na nich Swing Heil!

Divadlo Pôtoň v spolupráci s Horáckým divadlom Jihlava pripravuje online premiéru koprodukčného divadelného projektu Swing Heil! Slovenská premiéra sa uskutoční 26. apríla 2021 a česká premiéra 29. apríla 2021.
Čítať viac...

KulturBusom na Bandu

Koncert skupiny Banda je súčasťou aktivity KulturBus. Príďte do Divadla Pôtoň kultúrnou linkou, ktorá premáva na trase Levice - Bátovce. Koncert sa uskutoční 25. novembra 2016 vo veľkej sále Divadla Pôtoň.
Čítať viac...

Čakanie na zázrak

V piatok 1. októbra 2021 sa v záhrade Divadla Pôtoň v Bátovciach uskutoční otvorenie trvalej vizuálnej inštalácie Juraja Poliaka Neprítomnosť zázraku nás vyčerpáva, ktorá bola realizovaná pre medzinárodnú výstavu scénografie a divadelného priestoru Pražské Quadriennale 2019.